Informacje Praktyczne :-)

Sylwester 2017/18

AUTOKAR:
Podróż luksusowym, klimatyzowanym autokarem będziemy sobie umilać filmami, muzyką, karaokee itp., więc raz jeszcze zachęcamy do podzielania się Waszymi propozycjami filmowo-muzycznymi, najlepiej w formacie DVD, AUDIO i MP3! USB też się nada. Na trasie planujemy regularne postoje na stacjach benzynowych (średnio co 3 godziny).autokarPonadto w autokarze będzie dostępne WC, lodówka oraz coffee-bar z możliwością zamówienia kawy lub herbaty oraz innych napojów chłodzących…;-)

NOCLEGI:
Dostępne będą pokoje 2-osobowe (za dopłatą) oraz kilkuosobowe. Śniadania są wliczone w cenę. Wszędzie powinien być bezpłatny dostęp do internetu.

UBEZPIECZENIE:
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia, które otrzymaliśmy od TU [LINK]

DOKUMENTY:
Wystarczy ważny DOWÓD OSOBISTY, nie trzeba zabierać PASZPORTU! ;-)

Docs

PIENIĄDZE:
Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie nabycie euro w polskim kantorze. Najwygodniej jest zabrać zwyczajną kartę do bankomatu, wówczas bez najmniejszego problemu można podjąć gotówkę praktycznie wszędzie i o każdej porze. Niestety przy wypłatach niewielkich kwot transakcje przestają być opłacalne. Kwota jest uzależniona od indywidualnych potrzeb, intensywności odwiedzanych miejsc/klubów/obiektów oraz osobistych zakupów. Nasza sugestia to 60€-90€.

nye

Rekomendowane imprezy nocne:
29.12 – spontaniczne wyjście do słynnego centrum kultury niezależnej w Lublanie (kilkanaście klubów/barów w jednym miejscu) ;
30.12 -
http://facebook.com/events/1933987486852250 (największy klub w mieście, negocjujemy specjalne warunki dla naszej Ekipy;-)) ;
31.12 – noc sylwestrową spędzimy w klubie http://www.prskelet.com Impreza rozpocznie się po pokazie fajerwerków po północy i potrwa do białego rana. Wstęp 15€ (w cenie dwa drinki oraz szatnia).
Posiadamy ogólną klubową rezerwację, bilety będą do nabycia przy wejściu do klubu po okazaniu legitymacji VCP, którą otrzymacie w autokarze.  ;-)

Dodaj komentarz