Informacje Praktyczne :-)

Długi Weekend Czerwcowy 2018

AUTOKAR:
Podróż luksusowym, klimatyzowanym autokarem będziemy sobie umilać filmami, muzyką, karaokee itp., więc raz jeszcze zachęcamy do podzielania się Waszymi propozycjami filmowo-muzycznymi, najlepiej w formacie DVD, AUDIO i MP3! USB też się nada. Na trasie planujemy regularne postoje na stacjach benzynowych (średnio co 3 godziny).autokarPonadto w autokarze będzie dostępne WC, lodówka oraz coffee-bar z możliwością zamówienia kawy lub herbaty oraz innych napojów chłodzących…;-)

NOCLEGI:
Dostępne będą pokoje 2-osobowe (za dopłatą) oraz kilkuosobowe. Śniadania są wliczone w cenę. Wszędzie powinien być bezpłatny dostęp do internetu.

UBEZPIECZENIE:
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami ubezpieczenia, które otrzymaliśmy od TU [LINK]

DOKUMENTY:
Wystarczy ważny DOWÓD OSOBISTY, nie trzeba zabierać PASZPORTU! ;-)

Docs

PIENIĄDZE:
Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie nabycie euro w polskim kantorze (w większości krajów można płacić w euro bez konieczności wymiany na lokalne waluty). Najwygodniej jest zabrać zwyczajną kartę do bankomatu, wówczas bez najmniejszego problemu można podjąć gotówkę praktycznie wszędzie i o każdej porze. Niestety przy wypłatach niewielkich kwot transakcje przestają być opłacalne. Można również zaopatrzyć się w inną walutę łatwo wymienialną (USD, GBP. CHF), którą praktycznie wszędzie wymienimy na walutę lokalną. Kwota jest uzależniona od indywidualnych potrzeb, intensywności odwiedzanych miejsc/klubów/obiektów oraz osobistych zakupów. Nasza sugestia to 40€-80€. Ceny w odwiedzanych krajach są znacznie lub nieco niższe niż w Polsce.

WIZYTA W BUDAPESZTEŃSKICH ŁAŹNIACH:
Osoby planujące wizytę w Łaźniach Sechenyiego powinny zabrać stroje kąpielowe do bagażu podręcznego na pokład autokaru, ponieważ pod obiektem nie będzie możliwości otwarcia luków bagażowych. W basenie sportowym wymagany jest czepek. Koszt wstępu wynosi ok. 13€, można zapłacić kartą lub forintami.

Dodaj komentarz